Hevelianum w Gdańsku

Dział Inwestycji:

 

Iwona Kopania - kierownik działu inwestycji

iwona.kopania@hevelianum.pl

tel: 58 300 08 42 wew. 44

 

Anna Czernielewska - główny specjalista ds. rozliczeń

e-mail: anna.czernielewska@hevelianum.pl

tel: 58 300 08 42 wew. 54

 

Daria Gornostaj - główny specjalista ds. inwestycji i remontów

e-mail: daria.gornostaj@hevelianum.pl

tel: 58 300 08 42 wew. 42

 

Małgorzata Kochanek - asystentka biura budowy

e-mail: malgorzata.kochanek@hevelianum.pl

tel.: 58 300 08 42, wew. 42

 

Karol Kalinowski – kierownik ds. projektów inwestycyjnych

e-mail: karol.kalinowski@hevelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42, wew. 42

 

Piotr Horyd - inspektor nadzoru inwestorskiego w spec. instalacyjnej elektrycznej

e-mail: piotr.horyd@hevelianum.pl

tel.: 58 300 08 42, wew. 42

 

Michał Kobus - inspektor nadzoru inwestorskiego w spec. instalacyjnej sanitarnej

e-mail: michal.kobus@hevelianum.pl

tel.: 58 300 08 42, wew. 42

 

Piotr Omilian - inspektor nadzoru inwestorskiego w spec. telekomunikacyjnej

e-mail: piotr.omilian@hevelianum.pl

tel.: 58 300 08 42, wew. 42

 

Jerzy Miotk - kierownik ds. realizacji projektów inwestorskich 

e-mail: jerzy.miotk@hevelianum.pl

tel.: 58 300 08 42, wew. 42

 

Andrzej Zajączkowski - inspektor nadzoru inwestorskiego branży konstrukcyjno-budowlanej

e-mail: andrzej.zajaczkowski@hevelianum.pl

tel: 58 300 08 42 wew. 42